G-2P0JQRB61P

Kytarový doprovodník

Písně s akordickými značkami jsou k dispozici v elektronické podobě. Můžete otevřít celý doprovodník najednou, nebo si dohledat konkrétní píseň v jednotlivých kapitolách.

Upozorňujeme, že tyto náhledy slouží pouze pro vlastní potřebu a k případnému dalšímu užití je třeba uzavřít licenční smlouvu s nositeli autorských práv.

 

Otevřít celý doprovodník

Prohlížet jednotlivé písně po kapitolách

Poznámka k akordům 

Několik slov k akordům v doprovodníku tady (pdf).

Písně budou v dohledné době dostupné i v mobilní aplikaci.

Následující písně nebylo možné vhodně opatřit akordy, proto v doprovodníku nejsou: 254, 346, 348, 370, 386, 434, 537, 586, 638, 737, 747.

K čemu je kytarový doprovodník

Přímo ve zpěvníku jsou akordické značky jen u části písní – pouze u „kytarovek“ (například u písní ze zpěvníku Svítá). U většiny dalších nelze harmonickou ani rytmickou složku akordy zcela vyjádřit. Zřejmé potřebě doprovázet na kytaru jsme vyšli vstříc vydáním samostatného doprovodníku pro tyto účely. Zde jsou kytarové značky u (téměř) všech písní, nezávisle na harmonické podobě varhanního chorálníku. Některé písně jsou transponovány do tónin snadněji hratelných na kytaru, čemuž je přizpůsobena i akordová sazba. U písní uvádíme celý text, aby byl doprovodník použitelný pro vedení společného zpěvu. Na přípravě tohoto materiálu se podílela čtyřčlenná skupina pro kytarový doprovodník.

 

Kam dál?